25.01.2019

ТМ. Десна - Ольборг 0:1

Десна продовжує підготовку до старту весняної частини сезону 2018/2019. Сьогодні підопічні Олександра Рябоконя провели вже третій контрольний поєдинок на зборах. Суперник – один з лідерів датського футболу Ольборг.

Десна – Ольборг 0:1

Гол: Педерсен, 5

Десна (перший тайм): Паст, Фаворов Д., Гітченко, Ульянов, Мостовий, Фаворов А., Якимів, Картушов, Волков, Філіппов, Сепгійчук

Десна (другий тайм): Паст, Люлька, Імереков, Немчанінов, Слінкін, Огіря, Хльобас, Банасевич, Адені( гравець на перегляді), Старенький, Безбородько.

На 4-й хвилині гри датчани отримали право на штрафний удар з лівого флангу Десни. Альман виконав подачу в штрафний майданчик, а Педерсен головою пробив Паста.

Десна у відповідь провела кілька небезпечних атак – удар Сергійчука заблокував захисник, а три поспіль кутові не призвели до ударів в ствір воріт датчан.

На 17-й хвилині гри Волков розігнав швидку контратаку і віддав на Філіппова – Олександр метрів з 20-ти пробив вище воріт. Відповідь Оьборга буда не менш небезпечною – Андерсен легко пройшов через центр поля і пробив поруч зі стійкою.

В середині тайму Ольборг отримав право на штрафний практично з того ж місця, що і в гольовому моменті. Але цього разу Альман виконав прямий удар і набагато вище воріт.

На 35-й хвилині гри Сергійчук змістився в центр і пробив над перекладиною. Ще за кілька хвилин Якимів пробив поручі зі стійкою.

Під завершення першого тайму момент створив Картушов – Єгор в своєму стилі змістився в центр і пробив трішки вище воріт. Втім, забити до перерви так і не вдалося – 0:1 в першому таймі.

На другий тайм Десна вийшла в наступному складі: Паст, Люлька, Імереков, Немчанінов, Слінкін, Огіря, Хльобас, Банасевич, Адені( гравець на перегляді), Старенький, Безбородько.

І вже на початку тайму Десна зобов‘язана була зрівнювати рахунок. Банасевич на швидкості обійшов трьох суперників і вивів на ударну позицію Старенького. Сергій з близької відстані не зміг переграти голкіпера.

На 19-й хвилині гри момент створив Хльобас – метрів з 15-ти пробив низом, голкіпер перевів м’яч на кутовий. В середині тайму Дмитро отримав ще одну можливість для удару – Адені вивів Хльобаса на вільний простір, але нападник не влучив в ствір воріт.

Варто відзначити, що другий тайм проходив за повної переваги Десни, а Паст практично не вступав в гру. Лише на 71-й хвилині гри датчани потурбували Паста – Євген зреагував на удар Андерсена зі штрафного.

На 75-й хвилині гри мав забивати Безбородько. Старенький вивів Дениса на удар, але голкіпер датчан зреагував і знову врятував свою команду.

На Ольборг чекає офіційний матч вже третього лютого, тобто команда на заключному етапі підготовки. А от Десна ще лише працює над функціональною підготовкою, і на команду чекає ще майже цілий місяць закордонних зборів. І в даній ситуації, звісно, результат не має значення. Тренерський штаб Десни отримав багато інформації з матчу проти сильного суперника. Команда продовжує підготовку, і вже завтра на команду чекає матч з ФК Приштіна.