Новини:

Контрольний матч. Десна поступилася Дніпру

14.02.2018

aqFlhZmifKY
Матч лідерів своїх дивізіонів в Туреччині викликав ажіотаж, на трибунах тренувального комплексу в Сіде зібралося близько 200 вболівальників. Втім, це і не дивно, адже і Дніпро, і Десна в цьому році претендують на підвищення в класі.

Вчора Десна грала з ФК Серед, тому Олександр Рябоконь кардинально змінив стартовий склад. Під навантаженнями грати два матчі поспіль не просто, тож в матчі з дніпрянами з перших хвилин з’явилися Арвеладе, Волков, Махновський, Єрмаков, Мельник, Філіппов та Картушов.

Більш активно гру розпочали дніпряни, але перший небезпечний момент створили сіверяни. Арвеладзе вивів на ударну позицію Філіппова, Олександр обіграв захисника і пробив з близької відстані, але суперника врятував воротар. І практично тут же Десна провела другу атаку – удар Арвеладзе заблокував Кравченко. Відповідь Дніпра була не такою небезпечною – Когут прострілив з лівого флангу, а Мостовий ледь не зрізав м’яч у свої ворота.

Десна володіла ігровою та територіальною перевагою, але, по суті, без небезпечних моментів. А от атака Дніпра завершилася взяттям воріт. Поплавка виконував не то подачу, не то удар з лівого флангу, а м’яч за дивною траєкторією залетів в дальній кут воріт Махновського. 1:0 на користь Дніпра в середині першого тайму. І, по суті, більше гольових моментів до перерви не було – команди грали в позиційний футбол.

На другий тайм Олександр Рябоконь випустив лише одного гравця, і це не дивно, адже в заявку на матч потрапило лише 16 гравців – епідемія травм все ще турбує Десну. Замість Олександра Волкова, який грав з пошкодженням, вийшов “на уколах” Максим Банасевич. А в середині тайму через пошкодження довелося замінити ще й Огірю.

Що стосується подій на полі, то Десна більше контролювала м’яч, а Дніпро грало по рахунку. Тим не менше, небезпечні моменти виникали біля воріт обох команд. Махновський виручив після удару Кравченко зі штрафного, а Юрчук врятував Дніпро після удару Коберідзе. А на 70-й хвилині гри Десна зрівняла рахунок – Банасевич обігрався з Арвеладзе і віддав на Мельника а капітан з близької відстані переправив м’яч в сітку воріт дніпрян, де в цьому моменті арбітр побачив офсайд, залишається загадкою. Мыг зрівняти рахунок і Коберідзе – після проходу Картушова Лука пробивав з близької відстані, але Дніпро виручив Юрчук. Як результат – 1:0 на користь СК Дніпро-1.

СК «Дніпро-1» – «Десна» (Чернігів) 1:0

14 лютого. Контрольна гра. Сіде. «Емірхан Спортс

СК «Дніпро-1»: Юрчук (Варцаба,46), Бровченко (Сафронов,74), Лопирьонок, Логінов, Польовий, Поплавка (Бєляв,46), Когут (Литвиненко,82), Сніжко (Передистий,77), Кравченко (кап), Чегурко (Ховайко,82), Супряга (Войцеховський,61)

«Десна»:Махновський, Мельник (Щедраков, 82), Мостовий, Єрмаков, Арвеладзе (Безбородько, 75), Огіря (Головко, 61) Картушов (Коваленко, 82), Волков (Банасевич, 46), Філіппов, Леандро (Слінкін, 57), Коберідзе.

Гол: Поплавка (25)