Офіційний сайт
Новини:

Десна знову перемагає: Дніпро - Чернігів 0:1

11.08.2019

Після перемоги в домашньому матчі над Ворсклою чернігівська Десна відправилася до Дніпра, в гості до дебютанта УПЛ Дніпро-1. І відправилася за максимальним результатом – Десна ставить серйозні завдання, тож і в Дніпро відправилися за заліковими балами. Додали наснаги і молоді гравці Десни – напередодні матчів перших команд в чсемпіонаті Ю21 Десна розгромила Дніпро з рахунком 3:0.

Що стосується стартового складу, то Олександр Рябоконь здивував, вирішивши на виїзді зіграти в два форварди – в парі з Філіпповим вийшов Дегтярьов. А Картушов і Богданов залишилися в запасі.

Перший момент в матчі створили господарі поля – Булеца метрів з 20-ти пробив вище воріт. Відповідь Десни – Логінов заблокував удар Артема Фаворова. В середині тайму Десна виконала два поспіль кутові – небезпечно, але без логічного завершення.

На 30-й хвилині гри міг забивати Калітвінцев – Владиславу не вистачило кілька сантиментрів щоб замкнути прострільну передачу Мостового. Відповідь Дніпра була більш небезпечною – на 34-й хвилині гри Назаренко метрів з 10-ти влучив в стійку воріт, а на добиванні не вдало зіграв Коркішко.

Другий тайм розпочався без замін і з небезпечної атаки Десни. Орести Кузик, замикаючи подачу Дениса Фаворова, пробив поруч зі стійкою. 58-а хвилина гри – Дегтярьов виходить один на один з воротарем і пробиває повз Кліщука, але штанга гра за дніпрян. Тренер Дніпра тут же відреагував заміною – Кобахідзе вийшов на поле замість Коркішко. Практично тут же першу заміну провів і Олександр Рябоконь – Картушов замість Кузика.

67-а хвилина гри – гол Десни, і знову спрацювала зв”язка Картушов-Філіппов. Єгор нав”язав боротьбу захиснику, цього разу Лопирьонку, і віддав на Філіппова – Олександр з близької відстані спокійно переграв Кліщука. 0:1.

Після забитого голу Десна, звісно, стала грати по рахунку, а тренерський штаб сіверчн провів дві заміни – Єрмаков замість Дегтярьова і Конопля замість Калітвінцева. І чернігівський клуб впевнено довів гру до логічного завершення – друга поспіль перемога

Дніпро-1 – Десна 0:1

Гол: Філіппов, 67

Дніпро: Кліщук, Сафронов, Логінов, Лопирьонок, Польовий, Вакулко (Куліш, 71), Когут, Коркішко (Кобахідзе, 60), Булеца (Кравченко, 65), Назаренко, Супряга. Запасні: Юрчук, Гуйе, Сніжко, Шаповал. Головний тренер: Дмитро Михайленко

Чернігів: Паст, Фаворов Д., Гітченко, Імереков, Мостовий, Огіря, Фаворов А., Кузик (Картушов, 61), Калітвінцев (Конопля, 85), Філіппов, Дегтярьов (Єрмаков, 76). Запасні: Литовка, Домбровський, Богданов, Западня. Головний тренер: Олександр Рябоконь.

Попередження: Калітвінцев, 24, Дегтярьов, 44, Сафронов, 47, Коркішко, 57, Вакулко, 59, Когут, 81