Новини:

Десна Ю21 впевнено перемагає Колос (4:0)

16.08.2019

Сьогодні, 16 серпня, на стадіоні «Чернігів-Арена» дублюючий склад «Десни» приймав однолітків з ковалівського «Колосу».

Активніше стартові хвилині провели гості, проте перший момент у матчі створила наша команда. Вже на 4-й хвилині Віталій Приндета виграв позицію при розіграші кутового: потужний удар головою, але м’яч летить над хрестовиною…
Але на 6-й хвилині Антону Котовому довелося діставати м’яч з сітки власний воріт: Старенький увійшов у штрафний з правого флангу, пас удовж воріт, й Шевцов відправляє м’яч у протихід воротареві. 1-0.

На 12-й хвилині Рєнат Мочуляк міг виходити 1 на 1: нашому півзахиснику залишалося пройти лише Іллю Коваленко у центрі поля. Але захисник «Колоса» порушив правила. «Жовта» картка для гравця гостей та не дуже небезпечний штрафний.

«Колос» намагався діяти за рахунок швидкості на флангах. Й ледь не досягнув успіху: на 17-й хвилині швидка атака з переведенням м’яча з лівого флангу через центр направо закінчилася потраплянням гостей у штангу.

Команди демонстрували доволі рівну, але інтенсивну гру. На 28-й хвилині друга хвиля атаки «Десни» після вдалого підбору могла закінчитися голом: Старенький віддав пас на Шевцова, удар Іллі… Цього разу у руки воротарю.

На 37-й хвилині Мочуляк наважився на далекий постріл після проходу по центру, але черпачок від Рєната пролетів трохи над поперечиною.

А на 41-й хвилині Старенький, після діагонального переведення, прийняв м’яч на правому фланзі біля бровки, майже не зустрічаючи спротиву (й це при тому, що партнери фактично не встигали підтримати нашого ветерана) змістився ближче до центру та вдарив точно у далеку дев’ятку! 2-0 до перерви.

«Колос» активніше почав й другу половину зустрічі. Але забила знову «Десна». Фактично перша ж атака нашого клубу у другому таймі призвела до голу: подача з правого флангу й Мочуляк відправляє м’яч у ворота у протихід воротареві, доводячи справу до розгрому. 3-0.

Варто сказати, що у перерві поле покинули гравці основи: Старенький та Западня, а тому фланги у другому таймі зайняли Мочуляк та Белич, які у перші 45 хвилин діяли у центрі поля.

Після третього м’яча «Десна» перейшла на контргру, роблячи ставку на перехоплення та контратаки, за рахунок швидкісних Мочуляка та Белича. «Колос» володів ініціативою, й навіть створював напівмоменти, але про якісь 100 відсоткові загрози воротам чернігівців довго не йшлося.

На 71-й хвилині Мочуляк прорвався по лівому флангу та прострілів у штрафний, в якому були польові 4 гравці «Колоса» й лише один чернігівець. Здавалося, справа безнадійна. Але цим одним деснянцем був юний (гравець 2001 року народження й за віком може грати навіть за команду U-19) новачок нашої команди Максим Воронін: й Максиму, який вже забивав молодіжному складу «Дніпра-1», цього разу теж вдалося замкнути дальню штангу! 4-0!

Щоправда при ударі наш гравець отримав пошкодження, хоча, здавалося, й зміг продовжити матч. Однак травма про себе нагадала: на 78-й хвилині, після того як «Десна» провела чергову швидку контратаку, Максим залишився на газоні й вже не зміг продовжити матч, поступившись місцем на полі Микиті Попинаці.

– Воронін сьогодні пошкодив коліно. Зараз поїдемо до лікаря, дізнаємося що з ним, – скаже після матчу наставник нашої команди Олександр Пищур.

У додатковий чай «Колос» мав найбільш реальний момент щоб відзначитися, але масована атака гостей так й не завершилася забитим м’ячем.

4-0. «Десна» U-21 одержує другу у сезоні та першу, у новому футбольному році, домашню перемогу, та набирає 7 очок.
Сьогодні в нас не вийшла гра у захисті. Дуже багато простору давали супернику в атаці, дуже вільно вони приймали, розгорталися. Напевно не вистачило щільності. Потім відкрилися, намагалися грати першим номером, та отримували контратаки. «Десна», думаю, заслужено перемогла, – скаже після матчу головний тренер «Колоса» U-21 Андрій Костенко. – Думаю, ми ще не влилися у чемпіонат, ще не готові. Мабуть перша гра, коли ми перемогли «Маріуполь» (рахунок того матчу 4-1 на користь команди з Ковалівки, – прим.), дала нам не вірне уявлення про власні сили. Занадто рано повірили в те, що вже готові. Зараз нас поставили на місце. Будемо працювати далі.

Важлива кожна перемога: що на виїзді, що вдома. Хлопці молодці: виграли, виконали практично все про що просили на установці. Нарешті виграли вдома, адже до цього були дві «валідольні» домашні ігри, й ось, нарешті, перемога. Рухаємося далі, – підвів підсумки протистояння головний тренер «Десни» U-21 Олександр Пищур.

Сподіваємося, завтра переможний почин молодіжки підтримує й основа. Усі на стадіон!

Десна U-21 – Колос U-21 4:0

Голи: Шевцов, 6, Старенький, 41, Мочуляк, 51, Воронін, 71.

Десна U-21: Татаренко, Приндета, Галстян, Сердюк, Сираш, Домбровський (Пічугін, 46), Старенький (Слотюк, 46), Западня (Воронін, 46, Попинака, 78), Белич (Фалько, 70), Мочуляк, Шевцов, Запасні: Бабашев, Чайка, Тренер: Олександр Пищур.

Колос U-21: Котовий, Малишкін, Коваленко, Чушенко, Мігунов (Кірик, 46), Оріховський, Дорошенко (Кошляк, 46), Федоров, Шамич (Осипенко, 67), Сорокін (Ахмедзаде, 46), Кожушко (Гида, 63), Запасні: Клімов, Альянов, Тренер: Андрій Костенко.

Попередження: Слотюк, 90 – Коваленко, 12, Чушенко, 45+1, Кошляк, 47.

16.08.2019 м. Чернігів, стадіон «Чернігів-Арена»
Арбітр: Іван Бондар (Київ). Асистенти головного арбітра: Денис Марченко та Руслан Єрмоленко (обидва – Чернігів). 4-й арбітр: Ігор Сташук (Чернігів). Спостерігач арбітражу: Валерій Курганов (Олександрія).