Офіційний сайт
Новини:

Десна перемагає Інгулець (1:3) і виходить на третє місце

12.05.2018

Матч в Петрово безумовно був центральним в 33-му турі – в грі між Інгульцем та Десною по суті визначалася команда, яка буде грати в плей-оф. Господарів поля влаштовувала і нічия, а от сіверянам необхідна була лише перемога, так як аграрії випереджали чернігівський клуб на одне очко. Про важливість поєдинку говорить і те, що головним арбітром призначили одного з кращим арбітрів України Костянтина Труханова.

DSCN6490Дорога до Петрово не близька і, на жаль, жахлива, інакше і не скажеш, але незважаючи на це, з Десною приїхала група підтримки – один автобус з фанатами, кілька автомобілів з вболівальниками та депутати Чернігівської обласної Ради – Ігор Базалінський, Дмитро Блауш, Володимир Селянський та Дмитро Іванов. Крім того, Десну у важливому матчі вирішили підтримати і депутати Верховної Ради Сергій Євтушок та Дмитро Лінько, а з Кропивницького приїхав екс-гравець сіверян Антон Братков.

Що стосується кадрових питань, то в обох команд виникли проблеми. Сергій Лавриненко не міг розраховувати на Акименка, Новотрясова та Кучеренко, а Олександр Рябоконь на Єгора Картушова. В цілому стартовий склад сіверян був передбачуваний – Литовка в воротах, а в захисті (зліва на право) Фаворов, Головко, Сидоренко, Мостовий. В центрі півзахисту тріо Коберідзе, Огіря, Фаворов Артем. Волков та Арвеладзе на флангах, на вістрі атаки Олександр Філіппов.

Матч розпочався з атаки Інгульця – Сидоренко збив Елу Кена на підступах до штрафного майданчика, але розіграш потенційно небезпечного стандарту не призвів до небезпеки біля воріт Десни. Сіверяни у відповідь провели кілька атак, і вже на 12-й хвилині гри Десна довела свій клас – Філіппов увійшов в штрафний майданчик з лівого флангу, технічно обіграв двох захисників і віддав на вільного Дениса Фаворова. Капітан спокійно прийняв і другим дотиком потужно пробив в дальній кут воріт Ганева. 0:1.

Десна після забитого м’яча не змінила свою тактичну побудову і продовжила атакувати – удар Філіппова, подача Мостового, добивання Арвеладзе і ще кілька моментів. Гол назрівав, тож ніхто не здивувався, коли Десна подвоїла перевагу. Арвеладзе віддав на Філіппова, Олександр технічно обіграв Гончаренко і перекинув Ганева. 0:2.

Інгулець практично не атакував, тому основна небезпека воротам Литовки йшла лише зі стандартів. Один з них і призвів до взяття воріт чернігівського клубу – Піднебенний виконав подачу в штрафний майданчик, Січінава відштовхнув Сидоренко і м’яч, нікого не торкнувшись, залетів у ворота. 1:2.

DSCN6519Повністю контролюючи гру, Десна пропустила прикрий гол, тож на другий тайм команда вийшла вже більш обережною. А от заміни в перерві матчу наставники обох команд вирішили не проводити. Першу атаку в другому таймі провели господарі поля – Ела Кен пробив метрів з 16-ти, але дуже слабо і прямо в руки Литовці.

Відповідь Десни була більш красномовною – ГОЛ! Артем Фаворов розігнав контратаку і віддав на Арвеладзе, Леван віддав на Філіппова, а Олександр подав в штрафний майданчик – Артем Фаворов легко головою переправив м’яч у ворота господарів поля. 1:3 на початку другого тайму!

Рахунок, звісно, не влаштовував Інгулець, тому тренерський штаб господарів поля вирішив внести корективи – Мішуренко замінив Січінава. А Олександр Рябоконь відправив розминатися своїх гравців – Безбородько і Банасевича.

На 64-й хвилині Філіппов підхопив м’яч на підступах до штрафного майданчика, обіграв двох опонентів і пробив метрів з 15-ти, Ганев вже не діставав, але м’яч пройшов поруч зі стійкою. Інгулець відповів дальнім ударом Піднебенного – не точно. На 70-й хвилині гри небезпечно головою пробивав Гончаренко, перекинув Литовку, але перекинув і ворота.
Першу заміну Олександр Рябоконь вирішив провести на 76-й хвилині гри – Максим Банасевич замінив Левана Арвеладзе. І буквально тут же Інгулець провів свою атаку – Сидоренко помилився в простій ситуації і дозволив Клименко увійти в штрафний майданчик – Головко в підкаті зупинив прохід суперника. На 79-й хвилині Ела Кен технічно пробив з лівого флангу – Литовка в красивому стрибку врятував свою команду.

На 80-й хвилині гри Десна залишилися в меншості – Труханов вирішив, що Волков порушував правила у верховій боротьбі і показав Олександру жовту картку, яка виявилася другою. Артем Фаворов змістився на лівий фланг захисту, а ще за кілька хвилин тренерський штаб Десни провів другу заміну – Вадим Мельник замінив Артема. Інгулець відповів своєю заміною – Синьогуб замість Гончаренко. На останні хвилини гри вийшов і Денис Безбородько, який забивав в останніх трьох матчах.

Десна втримала перевагу і довела гру до логічного завершення – перемога в Петрово! Десна виходить на третє місце!

Інгулець – Десна 1:3

Голи: Фаворов Д., 11, Філіппов, 33, Піднебенний, 38, Фаворов А.,52

Інгулець: Ганев, Гончаренко (Синьогуб, 87), Солдат, Запорожець, Клименко, Піднебенний, Елла, Павлов, Балан, Січінава (Мішуренко, 62), Лупашко. Запасні: Литвиненко, Рябушко, Павелько, Дорошенко. Головний тренер: Сергій Лавриненко

Десна: Литовка, Фаворов Д., Головко, Сидоренко, Мостовий, Огіря, Фаворов А. (Мельник, 85), Коберідзе (Єрмаков, 90), Волков, Арвеладзе (Банасевич, 76), Філіппов (Безбородько, 89). Запасні: Махновський, Чумак, Слінкін. Головний тренер: Олександр Рябоконь.

Попередження: Волков, 38, Піднебенний, 45, Мостовий, 48, Лупашко, 67, Фаворов Д, 70, Головко, 78, Клименко, 90

Вилучення: Волков, 80 (друге попередження)