Офіційний сайт
Новини:

«Десна» U-21 поступилася київському «Арсеналу»

13.09.2018

Сьогодні матчем “Десни” та київського “Арсеналу” відкрилася програма чемпіонату команд U-21 у рамках Української Прем’єр-Ліги. Перед грою київські гості займали 5 місце, маючи в активі 13 очок, наша ж команда йшла на 11 місці з 4 набраними балами.

Насичені нулі

Десна Ю21Але незважаючи на те, що номінальним лідером були гості, активніше матч почали “синьо-білі”. Вже на 2-й хвилині “Десна” могла відкривати рахунок: Олександр Руденко віддав пас на Олександра Шарило, той ударив з меж штрафного, але постріл вийшов не сильним – у руки воротарю.

На 7-й хвилині той же Шарило мав ще один шанс для взяття воріт: наш гравець отримав пас на лівому куту штрафного та вдарив з розвороту – воротар “канонірів” врятував свою команду.
Незважаючи на те, що значною перевагою володіли наші гравці, на 12-й хвилині вони ледь самі собі не привезли гол: Гітченко помилився, Стрижак мало не підстеріг момент, але Литовка ліквідував загрозу.

Втім, цей епізод не позначився на ході матчу: “Десна” активно пресингувала суперників та грала за рахунок проникаючих передач, “Арсенал” же намагався діяти на контратаках, проте не дуже вдало. У результаті вже на 23-й хвилині тренер гостей зважився на заміну: Артема Орищака замінив Денис Громок.

До середини тайму гра трохи вирівнялася, але “Десна” продовжувала виглядати краще суперника. У нашої команди непогано працювали фланги, звідки постійно надходила загроза гостьовій команді.

І на 41-й хвилині трапився епізод, який явно вплинув на подальший хід матчу: Шарило точним пасом виводили 1 на 1 з воротарем, наш форвард уже випередив захисників та мав всі шанси якщо і не забити, то створити 100% гольовий момент, але гравця, який вже набрав швидкість, руками зупинив захисник гостей Андрій Петкус. Здавалося – фол останньої надії у чистому вигляді, але… Петкус побачив перед собою тільки “жовту” картку. 0-0 до перерви.

Провал

Десна U21У перерві наш тренерський штаб, втім, як й суперники, зробив ряд замін. А вже на 51-й хвилині Даниїла Сухоручко довгим пасом вивели 1 на 1 й нападник “Арсеналу” відправив м’яч у дальній кут. 0-1. На 56-й хвилині пішов перевід з правого флангу на лівий кут штрафного, де всіма забутий опинився Орхан Ібадов, який із задоволенням розстріляв ворота Татаренко. 0-2. На 61-й хвилині “Десна” створила свій перший напівмомент у другому таймі: Андрій Якимів бив з дальньої дистанції – біля штанги. А ось відповідь “Арсеналу” була точнішою: удар Олексія Бриженко “прошив” руки Татаренко. 0-3.

“Арсенал” грав значно впевненіше, ніж у першому таймі, у “Десни” ж не багато чого виходило. Виділити можна хіба що удар Олександра Довгого зі штрафного на 70-й хвилині – снаряд відбив воротар.

Гра стала нервовою, здавалося, ще трохи й хтось із гравців може зірватися… Але замість цього “Десна” знову пропустила. На 77-й хвилині простріл з правого флангу вздовж штрафного не зуміли перервати відразу кілька гравців нашої команди, у результаті снаряд отримав Тимур Велієв, якому залишалося лише підставити ногу. 0-4. “Десні” вдався “гол престижу” – на 79-й хвилині дальнім ударом відзначився Якимів, але на більше нашу команду не вистачило. 1-4. Прикра поразка.

– У другому таймі “Десна” зробила ряд замін, всіх футболістів, які грають у першій команді, замінили, випустили молодих, й нам стало набагато легше грати. Перший тайм був рівний, у другому таймі забили швидкий гол, й вже далі нам було легше, – прокоментував результат матчу тренер «Арсенала-Київ» Владислав Гуменюк. – Гра у першому таймі вийшла бойова. Я думаю, вона сподобалася глядачам. Але у кожного свої завдання, Чернігів у другому таймі вирішив награвати молодь – я їх розумію. Нам пощастило, що ми забили першими. Чернігів – гарне місто. Завжди приємно сюди приїжджати та грати у футбол.

– Грали нормально, на перших хвилинах не забили два м’ячі, рівна гра. У другому таймі зробили три заміни й… просто кошмар. Я не можу пояснити що це таке… Будемо дивитися відео, розбиратися. Багато “але” вийшло у цій грі, – підвів підсумки матчу тренер “Десни” Олександр Пищур.

Десна U-21 – Арсенал-Київ U-21 1:4

Голи: Якимів, 79 – Сухоручко, 51, Ібадов, 56, Бриженко, 65, Велієв, 77

Десна U-21: Литовка (Татаренко, 46), Гітченко (Якимів, 46), Галстян (К), Тичинін, Довгий, Фалько (Скрибка, 64), Руденко, Вовк (Чайка, 74), Люлька (Попинака, 46), Шарило, Сердюк Запасні: Постернак, Тренер: Вадим Мельник.

Арсенал-Київ U-21: Косяков, Насонов, Петкус (Аверін, 46), Мельник, Ібадов, Бабан (Тринчук, 46, Велієв, 73), Бондаренко, Стрижак (К), Орищак (Громок, 23), Сухоручко, Семотюк (Бриженко, 57) Запасні: Закорський, Бобко, Тренер: Юрій Лень.

Попередження: Довгий, 32, Тичинін, 43, Сердюк, 54, Руденко, 71 – Мельник, 40, Петкус, 41, Семотюк, 43, Аверін, 47,

13.09.2018 м. Чернігів, стадіон “Чернігів-Арена”

Арбітр: Олександр Омельченко, Асистенти головного арбітра: Руслан Єрмоленко та Денис Марченко. 4-й арбітр: Ігор Сташук. Спостерігач арбітражу: Сергій Дзюба.