Новини:

Десна - Оболонь-Бровар 1:1

03.07.2018

За 10-денний підготовчий цикл чернігівська «Десна» провела другу товариську зустріч. На стадіоні ім. Ю. Гагаріна команда Олександра Рябоконя приймала київський «Оболонь-Броваря».

Суперники дуже добре знають один одного, адже ще минулого сезону грали між собою в рамках Першої ліги. Тоді чернігівцям вдалося розжитися чотирма очками: нульова нічия вдома та впевнена перемога в Києві – 2:0. Цього разу команди не переслідували якихось турнірних завдань, а перевіряли свої фізичні кондиції, переглядали новачків та награвали ігрові зв’язки.

Власне, наставник «сіверян» Олександр Рябоконь, як і в попередньому матчі з «Олімпіком», вдався до кадрових експериментів. Зокрема, на полі з перших хвилин вийшли лише двоє номінальних гравців стартового складу – Денис Безбородько та Олександр Філіппов. Також у порівнянні матчу з донеччанами з-поміж трьох новачків лінії оборони – Люльки, Гітченка, Браткова – з’явився тільки перший. Однак і в екс-капітана «Чорноморця» гра не пішла. Вже після 15-ти зіграних хвилин через ушкодження він був змушений залишити поле. Його замінив Єрмаков.

Першу половину зустрічі команди хоч і грали обережно, проте багато помилялися. Так, вже на 10-й хвилині, після подачі з флангу, форвард гостей залишившись без опіки на дальній стійці та пробив повз ворота. Господарі відповіли двома напівмоментами у виконанні Галенкова та Мостового. Однак м’яч після їх ударів цілі не досяг. Натомість «пивовари» несподівано відкрили рахунок у середині тайму. Після подачі зі штрафного Кирило Сидоренко зрізав м’яч у свої ворота. До кінця першої сорокап’ятихвилинки «Десна» перехопила ініціативу, однак відквитати пропущений м’яч так і не змогла.

По перерві Олександр Рябоконь повністю оновив склад, який фактично можна назвати основним. Власне, свіжі гравці «сіверян» відразу прийнялися розхитувати захист гостей і вже на 57-й хвилині зрівняли рахунок. Точним ударом з 11-метрової позначки відзначився Денис Фаворов. На досягнутому господарі не зупинилися й продовжували шукати успіху біля чужих воріт. Міг оформляти дубль Денис Фаворов, проте після подачі з кутового бісіклетою пробив повз ворота.

Непогано діяв на правому фланзі Андрій Слінкін, який повсякчас загострював гру небезпечними прострілами в карний майданчик. У середині тайму у складі «Десни» дебютував ще один новачок – 17-річний вихованець місцевої академії Євген Белич. Варто відзначити сміливість молодого дарування, який не згнітився, граючи поряд з досвідченими партнерами, а доволі впевнено почував себе не позиції центрального півзахисника. На 80-й хвилині Євген завдав щільного удару із-за меж карного майданчика – сфера в лічених сантиметрах просвистіла над поперечиною.

Міг запалити на табло своє прізвище і Волков, якому на рівному місці подарував м’яч голкіпер, однак правильно розібратися в моменті хавбек «сіверян» не зміг. Під завісу зустрічі «Десна» створила кілька небезпечних нагод, проте жодна з них не увінчалася результативними діями. Так, удар Старенького з кута штрафного на себе прийняла стійка, а Слінкін, розстрілюючи ворота гостей упритул, не влучив у площину. Ті є ж монетою підтримав своїх партнерів і Головко, пробивши після навісу з правого флангу, вище воріт.

Таким чином, матч закінчився з рахунком 1:1, але враховуючи те, що команда зараз працбє під важкими навантаженнями, рахунок взагалі немає жодного значення.

Десна – Оболонь-Бровар 1:1

Голи: Сидоренко, 22 (а), Фаворов Д., 57 (з пенальті)

Десна: 1-й тайм: Махновський, Люлька (Єрмаков, 16), Мостовий, Гадрані, Коберідзе, Банасевич, Галенков, Бовтрук, Сидоренко, Безбородько (42, Кисіль), Філіппов.
2-й тайм: Мелашенко, Фаворов Д., Братков, Єрмаков (Белич, 72), Слінкін, Огиря, Кисіль (Головко, 59), Фаворов А., Старенький, Волков, Ковпак.

Оболонь: (стартовий склад): Федорівський, Євремов, Коваленко, Безуглий, Шевченко, Ульянченко, Корнев, Ковбаса, Гуськов, Слободян, Ткач.