Десна (Чернігів) – Колос (Ковалівка) 0:0

Чернігів: Паст, Фаворов Д,. Імереков, Гітченко, Мостовий, Фаворов А., Огіря, Богданов (Дегтярьов, 77), Кузик (Картушов, 77), Калітвінцев (Конопля, 80), Філіппов. Запасні: Литовка, Єрмаков, Домбровський, Волков. Головний тренер: Олександр Рябоконь

Колос: Яшков, Сахневич, Гавриш (Парамонов, 20, Рябов, 51), Максименко, Чорноморець, Мілько, Задоя, Нехтій, Морозко, Смирний (Костишин, 76), Лисенко. Запасні: Волинець, Мігунов, Антюх, Демченко. Головний тренер: Руслан Костишин.

Попередження: Фаворов Д., 23, Гітченко, 34, Максименко, 39, Мостовий, 49, Мілько, 56, Богданов, 66, Костишин (тренер), 82, Огіря, 87

Максим Максименко, Олександр Чорноморець, Віталій Гавриш та Володимир Лисенко – чотири екс-гравці Десни приїхали до Чернігова у складі ковалівського Колоса. Дебютант УПЛ приїхав до Чернігова в хорошому настрої – шість очок в трьох стартових турах. Чи очікували такого старту від Колоса? Навряд чи, але це говорить про те що суперник у Десни серйозний. Тим більше, що в активі обох команд перед очним протистоянням була однакова кількість очок – по шість.

Після перемоги в Дніпрі тренерський штаб Десни вирішив провести лише одну заміну – Богданов замість Дегтярьова. А от Картушов залишився на заміні – на фарт? (два матчі поспіль Єгор виходив на заміну і віддава результативну передачу).

Гру більш активно розпочали господарі поля, хороший момент мав Калітвінцев (якого до речі на трибунах підтримував батько, екс-гравець збірної України Юрій Калітвінцев) – Владу не вистачило буквально кілька сантиметрів щоби замкнути передачу Кузика. А от Колосу вже на початку гри довелося проводити заміну – капітан Віталій Гавриш зазнав пошкодження.

34-а хвилина гри – Артем Фаворов головою з близької відстані пробиває, але Яшков рятує, а на добиванні Олександр Філіппов влучає в стійку. Супер момент в активі Десни.

В перерві матчу тренери вирішили замін не проводити. Не змінився і хід гри – Десна більше володіє мячем і створює небезпеку біля воріт Яшкова. Втім, вже за кілька хвилин Руслан Костишин провів заміну – Рябов замість Парамонова.

65-а хвилина гри – вихід три в три. Філіппов віддає на Кузика (хоча пас очікувався на право на Калітвінцева), який пробиває поруч зі стійкою. Ще за кілька хвилин Кузик обіграв Сахневича і віддав на Фаворова – хороший удар Артема, але Колос знову рятує Яшков.

69-а хвилина гри – подвійна заміни в складі Десни – Картушов і Дегтярьов міняють Кузика і Богданова. Десна переходить на гру в два форварди. Тренерський штаб відреагував своєю заміною – Костишин замість Смирного. 80-а хвилина – остання заміна в матчі – Конопля замість Калітвінцева.

В кінці матчу Десна створила кілька хороших моментів, найкращий з яких був у Дегтярьова, але пробити Яшкова в цей вечір так і не вдалося. 0:0.